• prekládky telekomunikačných vedení za prevádzky

  • neutrálna optická sieť pre vaše potreby

  • neutrálne kolokačné centrum pre umiestnenie vašich zariadení

  • satelitné dátové prenosy

  • výstavba a servis optických sietí

  • montáž slaboprúdových rozvodov

Kariéra

Aktuálna ponuka voľných pracovných miest :

SMENOVÝ TECHNIK DÁTOVEJ SIETE

Náplň práce

  • - nepretržitý dohľad nad dátovou sieťou a technologickými uzlami
  • - sledovanie a prevádzka dátovej siete, zariadení a služieb prostredníctvom riadiacich systémov
  • - poskytovanie nepretržitej technickej podpory zákazníkom

Požiadavky na zamestnanca

  • - vzdelanie: ÚSO, VŠ - elektrotechnická
  • - aktívna znalosť anglického jazyka
  • - skúsenosť a prehľad v oblasti transportných dátových služieb
  • - počítačové znalosti  Windows, MS Office, Unix - užívateľská úroveň vítaná

Ponúkaný plat

  • - dohodou

Miesto práce

  • - Bratislava

Druh pracovného pomeru

  • - hlavný pracovný pomer

Prax

  • - ÚSO - prax min. 3 roky/ VŠ – prax nie je podmienkou